Firma została założona w 2008 roku

Na bazie doświadczeń zdobytych podczas instalacji i zarządzania wieloma projektami w przemyśle tytoniowym, chemicznym, elektronicznym i spożywczym.

Kontakt

Pierwsze zamówienia wiązały się

Z małymi elektrycznymi i programowymi modyfikacjami. Stopniowo angażowaliśmy się w bardziej zaawansowane działania – projektowanie, wytwarzanie, programowanie, instalację i uruchamianie pojedynczych systemów sterowania -> maszyn -> w końcu linii produkcyjnych.

Obecnie rozszerzamy nasze usługi o projektowanie, konstrukcję, wytwarzanie i wdrażanie maszyn oraz zrobotyzowanych gniazd. Stale rozbudowujemy Nasz Zespół. Z Firmy zajmującej się automatyką przemysłową przeobrażamy się Producenta Wyposażenia – OEM’a.

Automatyka Przemysłowa to nasza specjalizacja, od której zaczynaliśmy.

Modyfikacje, usprawnienia, modernizacje i migracje były naszymi punktami styczności z Naszymi Klientami

Stopniowo angażowaliśmy się w bardziej kompleksowe etapy tworzenia Systemów Sterowania – projektowanie, programowanie, budowanie, integracja z maszyną, potem instalację, uruchomienie i przekazanie do produkcji.

W końcu zaczęliśmy projektować, programować, budować i integrować Systemy Sterowania z Liniami Procesowymi, potem uczestnicząc w instalacji, uruchomieniu i przekazaniu do produkcji.

Aktualnie rozszerzamy zakres naszych usług o projektowanie, konstrukcje, budowę i wdrażanie urządzeń i zrobotyzowanych gniazd produkcyjnych. Do końca roku Nasz Zespół powiększy się o kolejnych Inżynierów. Z Firmy zajmującej się automatyką przemysłową przeobrażamy się w Producenta Wyposażenia – OEM’a.

Kontakt

Dotrzyj do nas

MySoft
Usługi Inżynieryjne
ul. 3 Maja 21S
05-827 Grodzisk Mazowiecki, Poland

CEO: Adam Iwanek

Napisz do nas

    ul. 3 Maja 21S
    05-827 Grodzisk Mazowiecki, Poland